Tanie zakupy

Zakup skutecznego kosmetyku do twarzy jest nie lada wyzwaniem. Na pewno wiele z Was przetestowała rozmaite produkty z drogerii sieciowych zachwalane w reklamach i delikatnie mówiąc, efekty ich działania nie były porywające. Czy istnieją w takim razie naprawdę skuteczne kosmetyki? Jak kupić produkt, który spełni nasze oczekiwania?

Hurtownie kosmetyków

Nie warto ograniczać się do kosmetyków dostępnych w drogeriach. Aby zdobyć ten szczególny, musimy poświęcić trochę czasu i poszukać opinii o markach, które na pierwszy rzut oka nic na nie mówią. Czy wiecie jakich kosmetyków do zabiegów używa się w salonach? Pewnie nie. Ale na pewno nie kojarzycie z salonów SPA tych samych marek, które tak natrętnie reklamowane są w telewizji. Jedną z najbardziej znanych marek stosowanych w salonach urody jest marka Phyris. Kosmetyki odniosły tak duży sukces, że powstała cała sieć beauty salonów w Polsce http://www.mensabeauty.pl/arcaya-c-244.html sygnowana właśnie tą marką. Czy są one zatem dostępne dla zwykłych, szarych ludzi?

Tak! Wystarczy przejrzeć ofertę dobrych hurtowni internetowych. Hurtownia Mensa Beauty oferuje całą linię kosmetyków marki Phyris, a do tego ampułki Arcaya, które równie chętnie są wykorzystywane przez pracowników salonów SPA. Zakupy on-line są przyjemniejsze niż tłoczenie się w drogerii, a doskonały krem trafia prosto do naszego domu.

Dlaczego wyżej wspomniane marki są warte zakupu? Przede wszystkim ze względu na swój bogaty skład. Ich receptury opracowywane są we własnych laboratoriach w Niemczech, a następnie sprawdzane i opiniowane przez niezależne instytuty. Nad ich skutecznością pracują naukowcy.

Obie marki to bogate linie produktów. W obu znajdziemy dla siebie idealny kosmetyk dopasowany do potrzeb naszej skóry. Są tu zarówno produkty anti-age, ujędrniające jak i nawilżające. Oczywiście jeśli chcemy zwalczyć jakiś problem naszej skóry, musimy umieć go określić i wybrać odpowiednie produkty. W tej kwestii warto skonsultować się z kosmetyczką. Być może w jej salonie używa się również kosmetyków tych marek – wtedy cała kuracja będzie idealnie spójna. Jeśli macie sezonowe problemy ze skórą, np. w zimie staje się przesuszona od przebywania na mrozie, również znajdziecie ratunek w obu markach.

Poza standardowymi seriami produkują one specjalistyczne kosmetyki właśnie na problemy sezonowe. Zanim więc sięgnięcie po popularną markę w sklepie, zastanówcie się, czy danego kremu nie powstydziłby się profesjonalny salon SPA.

15 myśli do „Tanie zakupy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *