Idealny garaż

Obecnie mnóstwo z nas marzy o wygodnym garażu, w jakim będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w zimowe ranki nie musimy skrobać szyb, lub odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż zapewnia całkowicie lepsze sposobności, dane jak:

  • przechowywanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    korzystne czynności obsługowe w tego typu garażu mamy możliwość wykonać sami.
  • A więc rzeczywiście oszczędzamy gotówkę posiadając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie wam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przygotujemy samodzielnie, tego typu nasza kieszeń z gotówką poszerzy się mocniej. Lecz aby garaż był wygodny trzeba wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są także bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domu

To cudowne rozwiązanie. Często tego rodzaju garaż mamy sposobność stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i posiadamy niekosztowny i natychmiast zrobiony taras. Warto tak zaprojektować dom jednorodzinny, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na taki wasz taras. Oczywiście w takich oknach należy montować żaluzje lub stylowe w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Zapraszamy na:
rolety Szczecin województwo zachodniopomorskie. Lider w sprzedaży rolet, żaluzji, plisów.